Радчиський заклад дошкільної освіти "Світлячок"
Єрківської селищної ради Черкаської області

Матеріально-технічне забезпеченняРадчиського закладу дошкільної освіти "Світлячок" ної освіти

 

Матеріально — технічне забезпечення Радчиського ЗДО

"Світлячок"

 

Загальна площа ЗДО 112м2 . Територія має огорожу по всьому периметру.

На території закладу дошкільної освіти «Світлячок» розташований ігровий майданчик павільйон,  клумби, насаджено дерева та кущі.

ігровий  майданчик,  утримуються в належному стані, пофарбований в яскраві кольори, надійно закріплені.

Озелененню дошкільного закладу приділяється велика увага. Досаджуються нові дерева та кущі, висаджуються квіти на квітнику..На початку навчального року все ігрове обладнання майданчиків випробується на міцність, що фіксується актами. 

В закладі дошкільної освіти є -харчоблок,  кімната для індивідуального навчання, вітальня,спальня, рукомийник і туалет.

Будівля дошкільного навчального закладу, територія відповідає Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів та утримуються в належному стані.  

Приміщення харчоблоку Радчиського  ЗДО відповідає вимогам «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів » , затвердженому МОЗ України від 24.03.2016 року № 234 : має вихід на вулицю. До складу харчоблоку входять: гарячий цех, приміщення обробки сирої продукції, приміщення для холодильного обладнання, для зберігання продуктів. Харчоблок, допоміжні приміщення, все обладнання відповідають санітарно – гігієнічним вимогам, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (зі змінами), затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013 р.№ 202/165.

 Кухня оснащена: електричною плитою(1шт)  духовою (1шт.),   електронними  вагами (1шт.).  Крім того,  встановлено 2 алюмінієві ємкості для миття посуду,  1 холодильник 1 морозильна камера для зберігання продуктів і продовольчої сировини. Все холодильне обладнання промарковане, використовується за призначенням, оснащено термометрами для контролю температурного режиму при зберіганні продуктів харчування.

Харчоблок забезпечено достатньою кількістю кухонного посуду, інвентарю, який промарковано та використовується за призначенням. В 2018 році (за бюджетні кошти)  придбано холодильник, замінені і двері, замінено 1 вікно на енергозбережувальне. Всі інженерні системи харчоблоку — каналізаційна, вентиляційна в робочому стані, щорічно та за необхідності проводиться ревізія каналізаційної та вентиляційної систем, про що є запис в Акті готовності ЗДО до роботи в новому навчальному році. Санітарний стан харчоблоку відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Генеральне та щоденне прибирання проводиться за встановленим графіком, з миючими засобами, які внесені до єдиного реєстру МОЗ України та мають позитивний висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України (сертифікати в наявності).

Оформлення групового приміщення, кімнати для індивідуального навчання є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам. Групова кімната, коридор, світлих кольорових відтінків, підібрані декоративні сучасні елементи для оформлення інтер’єру. У   коридорі розташовані стенди, що розкривають напрямки роботи закладу, виставки малюнків, фотовиставки, розміщені інформаційні куточки. До складу групової  кімнати входять: роздягальня, спальна кімната, туалетна кімната.  Меблі як групових, так і спальних кімнат, відповідають фізіологічним особливостям вихованців, ігрові зони обладнані згідно віку дітей та програмових вимог.

 

 

Забезпечення закладу технічними засобами навчання.

Всі технічні засоби знаходяться у вільному доступі для педагогів та використовуються в роботі з дітьми на 40%, їх застосування роблять процес пізнання цікавим, творчим, яскравим як для дітей, так і для педагогів.

Комп’ютер  дошкільного закладу підключені до системи Інтернет.

Комп’ютер           - 1

Фотоапарат          -      1

Акустична система  

Згідно типового проекту ЗДО, до складу групових приміщень входять приймальні кімнати з індивідуальними шафами для одягу дітей та полицями для взуття; ігрова кімнати з набором меблів, та осередками предметного розвивально – ігрового середовища, спальні та санітарно-побутові приміщення. Всі приміщення групової  кімнати  в повній мірі відповідають санітарним, педагогічним, естетичним вимогам.  Групове приміщення обладнано ростовими меблями, сантехнікою, незабороненим технічним обладнанням, а також наочно-дидактичними посібниками, художньою літературою,  іграшками, тощо. Забезпечення дошкільного закладу сучасними навчально-наочними посібниками та іграшками здійснюється відповідно до Примірного переліку ігрового та навчально — дидактичного обладнання для ЗДО.

Педагогічний колектив закладу працює над подальшим вдосконаленням навчально-матеріального забезпечення ЗДО. Особливий акцент при цьому зроблений на забезпечення індивідуально-особистісного зростання кожної дитини через індивідуалізацію та диференціацію навчального матеріалу. Для створення оптимального розвивального простору педагогічні працівники підібрали різне обладнання, продумали його оптимальне розміщення та кількість. Ігрові осередки займають центральне місце у групових приміщення Функціонування бібліотечного осередку спрямоване на роботу дітей з книгою, в ньому знаходяться полички з книгами, ілюстрації.

Забезпеченість рекомендованими навчальними посібниками, іграшками, наочністю та дидактичним матеріалом складає 30%

Логін: *

Пароль: *